На крилах кохання

2019-02-14

/Files/images/52035870_2393625984040661_5337951338774921216_n.jpg

День святого Валентина називають найромантичнішим святом у році. Традиційно його відзначають 14 лютого.

У США 14 лютого продається більше 100 мільйонів троянд, а на шоколад і цукерки закохані загалом витрачають 700 мільйонів доларів.

А ось британці у День Валентина готові обдаровувати не тільки своїх коханих. Тисячі жителів туманного Альбіону обов'язково готують подарунки для своїх домашніх улюбленців.

У Нідерландах теж є оригінальна особливість святкування Дня закоханих. Наприклад, цього дня жінка може освідчитися чоловікові, і це не буде розцінюватися як моветон. Більш того, у разі відмови, він зобов’язаний подарувати їй сукню.

Відзначають свято кохання і в Україні. Головною традицією вважається дарувати один одному зізнання в коханні, написані на невеликих листівках у вигляді сердечка - «валентинках». Також закохані обмінюються подарунками, які краще за все робити своїми руками, вкладаючи частинку душі. Це можуть бути будь-які сувеніри, вишиванки, картини на тему кохання.
У Залізнопортівській школі учні з великим захопленням чекали на сьогоднішній день: готувалися ретельно! Зовнішній вигляд та посмішки учнів нашого закладу були на найвищому естетичному рівні! На протязі дня працювала пошта Св. Валентина.
З метою розвити творчі здібності учнів, їх естетичні смаки, розвити уяву та мовлення, збагатити знання з англійської мови, сформувати дружні стосунки в колективі, ціннісне ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва, розвити кмітливість було проведено конкурсну програму «На крилах кохання». За титул «Ідеальна пара» змагались учні 7-9 класів: Трофименко Віталій та Качур Діана, Смірнова Ганна та Кардащян Сосо, Тригубенко Дмитро та Гертанова Ганна, Ткачова Єлизавета та Шекіров Арсен. Завдання були на знання етикету, творчість, кмітливість, пам'ять, хореографічне та ораторське мистецтво. Дуже сподобалися глядачам пісні під час конкурсу Касянець Катерини та Гулого Ігоря Васильовича. Титул «Ідеальна пара», за рішенням компетентного жюрі, здобули учні 7 класу Смірнова Ганна та Кардащян Сосо. Під час конкурсу також відбулося голосування серед глядачів. Титул «Пара глядацьких симпатій» отримали Качур Діана та Трофименко Віталій.
Вітаємо учасників та переможців конкурсу! Конкурсанти власним прикладом показали витривалість, мужність та вміння гідно показати себе!На данном изображении может Ð½Ð°Ñ Ð¾Ð´Ð¸Ñ‚ÑŒÑÑ: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят и обувь

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi