Довідка

щодо результативності

роботи вчителя англійської мови

Мельничук І.О.

За останні п’ять років згідно проведеного моніторингу якість знань учнів Залізнопортівської ЗОШ з англійської мови склала 46 %, успішність - 84 %.

Успішність складання ЗНО за останні 5 років з англійської мови склала 95 %.

Два випускника Русак Вероніка (2014 рік), Матис Марина (2017 рік) вступили до Херсонського державного університету на спеціальність «Перекладач» на бюджетну форму навчання.

Успішність II туру Всеукраїнських олімпіад за останні пять років - 1-4 місця: Сокол Маргарита (!,2, два 3-х), Матис Марина (3), Трофимова Даша (4)

Цього року учні 4 класу Клепікова Ганна, Кокоцька Юлія спробували свої знання з англійської мови у Всеукраїнській предметній онлайн олімпіаді та посіли 1 та 2 місця у Голопристанському районі.

У звязку із вступом освітньої реформи Нова Українська школа пройшла очні предметні курси та онлайн курси європейських методик викладання англійської мови у початкових классах, брала участь у двох вебінарах від Cambridge University Press “Top ways to use visuals” («Ефективні способи використання візуальних засобів на уроках») та National Geographic “You decide” («Вирішуєш Ти»), про що маю відповідні сертифікати .

Своїм досвідом ділюсь на сайті школи, методичних обєднаннях, семінарах.

Календарне планування

Уроки

Презентації

Виступ учениці Катерини Касянець:

1 Can't stop the feeling

2 Maмa

Сертифікати:

1 (Нова українська школа)

2 (Нова українська школа)

3 (Вебінар)

4 (Вебінар)

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi